Alegere feeder Daiwa.

Sfaturi, recomandari, sugestii despre lansete, mulinete accesorii si monturi.

Moderator: sorinhc

Băcăuanu
Mesaje: 4
Membru din: Mie Ian 27, 2016 5:50 pm

Alegere feeder Daiwa.

Mesajde Băcăuanu » Mie Noi 16, 2016 1:50 pm

Buna ziua! Imi cer scuze anticipat pentru rugamintea mea ce urmeaza. :D Stiu ca s-a discutat si mega discutat pe tema asta, dar as dori un sfat de la dumneavoastra.
As vrea sa cumpar un feeder pentru Dunare care sa poata arunca un cosulet de 90g-100g dar sa pot vedea si semnalizarea unei trasaturi de platici ca palma (am palma mica :) ).
Am uitat cel mai important lucru. Sa fie musai Daiwa si cam 500-600 ron maxim.
Multumesc!

Avatar utilizator
sorinhc
Mesaje: 1802
Membru din: Vin Ian 16, 2015 8:33 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Alegere feeder Daiwa.

Mesajde sorinhc » Mie Noi 16, 2016 1:52 pm

Buna ziua! Imi cer scuze anticipat pentru rugamintea mea ce urmeaza. :D Stiu ca s-a discutat si mega discutat pe tema asta, dar as dori un sfat de la dumneavoastra.
As vrea sa cumpar un feeder pentru Dunare care sa poata arunca un cosulet de 90g-100g dar sa pot vedea si semnalizarea unei trasaturi de platici ca palma (am palma mica :) ).
Am uitat cel mai important lucru. Sa fie musai Daiwa si cam 500-600 ron maxim.
Multumesc!
Dimensiunea de transport conteaza ? Daca da cat maxim ? Mare atentie ca unele sar de 1,6 (asta e max la mine).
"Nu te certa niciodată cu oamenii proşti. Te vor trage în jos la nivelul lor şi te vor bate prin experienţă." - Mark Twain

M-au dat banii afara din casa asa ca am plecat la pescuit !!!! :) :) :) Ce bine era :(

Băcăuanu
Mesaje: 4
Membru din: Mie Ian 27, 2016 5:50 pm

Re: Alegere feeder Daiwa.

Mesajde Băcăuanu » Mie Noi 16, 2016 2:05 pm

Da. Sa fie din 3 tronsoane. Am masina mica. :)

Trimis de pe al meu LG-D855 folosind Tapatalk

Avatar utilizator
sorinhc
Mesaje: 1802
Membru din: Vin Ian 16, 2015 8:33 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Alegere feeder Daiwa.

Mesajde sorinhc » Mie Noi 16, 2016 3:59 pm

Da. Sa fie din 3 tronsoane. Am masina mica. :)

Trimis de pe al meu LG-D855 folosind Tapatalk
3 plus varf, cam greu ..... stiu baietii pe aici si te ajuta. Rabdare :lol:
"Nu te certa niciodată cu oamenii proşti. Te vor trage în jos la nivelul lor şi te vor bate prin experienţă." - Mark Twain

M-au dat banii afara din casa asa ca am plecat la pescuit !!!! :) :) :) Ce bine era :(


Înapoi la “Echipament si accesorii”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator