Aproape de ora bilantului

Moderator: sorinhc

florin oprea
Mesaje: 34
Membru din: Joi Iun 19, 2014 10:24 am
Localitate: CRAIOVA

Re: Aproape de ora bilantului

Mesajde florin oprea » Sâm Ian 24, 2015 1:32 pm

Salut Catalin,poti sa aduci mai multe modele de cosulete Nisa ?.Multumesc

Avatar utilizator
catalin232
Mesaje: 2062
Membru din: Joi Mar 27, 2014 2:05 pm
Localitate: Bucuresti - Berceni

Re: Aproape de ora bilantului

Mesajde catalin232 » Sâm Ian 24, 2015 4:00 pm

Salut,

Cam pe la sfarsitul lunii viitoare sper ca se va rezolva. Decamdata asteptam sa primim Preston-ul + alte cateva surprize ;)

florin oprea
Mesaje: 34
Membru din: Joi Iun 19, 2014 10:24 am
Localitate: CRAIOVA

Re: Aproape de ora bilantului

Mesajde florin oprea » Sâm Ian 24, 2015 8:08 pm

Asteptam cu nerabdare surprizele :mrgreen:

Stefan George
Mesaje: 178
Membru din: Dum Noi 16, 2014 8:42 pm
Localitate: Bucuresti/Popesti Leordeni

Re: Aproape de ora bilantului

Mesajde Stefan George » Dum Ian 25, 2015 1:30 pm

Mi-ar placea ca in descrierea produselor sa apara si dimensiunile acolo unde zic eu ca ar trebui puse.Exemplu la ce m-ar fi interesat : umbrela de nada Preston si bratul de atasare al juvelnicului la scaun(cel lung) tot Preston. Am vazut ca la o umbrela Nufish este trecuta dimensiunea 50",poate este doar o scapare.

Avatar utilizator
catalin232
Mesaje: 2062
Membru din: Joi Mar 27, 2014 2:05 pm
Localitate: Bucuresti - Berceni

Re: Aproape de ora bilantului

Mesajde catalin232 » Dum Ian 25, 2015 3:23 pm

Mi-ar placea ca in descrierea produselor sa apara si dimensiunile acolo unde zic eu ca ar trebui puse.Exemplu la ce m-ar fi interesat : umbrela de nada Preston si bratul de atasare al juvelnicului la scaun(cel lung) tot Preston. Am vazut ca la o umbrela Nufish este trecuta dimensiunea 50",poate este doar o scapare.
Bratul lug pentru juvelnic are 32cm ( adica asta )
http://www.feedershop.ro/brat-preston-p ... lnic-lung/

Eu il folosesc impreuna cu un conector rapid Prologic ( imi face viata mult mai usoara ;) ) , in felul asta , lungimea totala este de 37 cm
conector:
http://www.feedershop.ro/prologic-conector-rapid-large/

Pentru masuratori ale umbrelelor, vezi aici :

viewforum.php?f=19

Avatar utilizator
Catalin Gurau
Mesaje: 273
Membru din: Lun Dec 29, 2014 10:11 pm
Localitate: București

Re: Aproape de ora bilantului

Mesajde Catalin Gurau » Dum Ian 25, 2015 11:27 pm

Si pe cand surprizele mai sus amintite? Sau si asta e o surpriza? Asteptarea ne omoara :-SS
WIN!

Avatar utilizator
catalin232
Mesaje: 2062
Membru din: Joi Mar 27, 2014 2:05 pm
Localitate: Bucuresti - Berceni

Re: Aproape de ora bilantului

Mesajde catalin232 » Dum Ian 25, 2015 11:44 pm

Si pe cand surprizele mai sus amintite? Sau si asta e o surpriza? Asteptarea ne omoara :-SS

Am zis ca nu mai dau date fixe ... se pare ca ma urmareste ghinionul :D m-a lovit superstitia .... o sa anunt cand voi sti ceva sigur si iremediabil ;)

Stefan George
Mesaje: 178
Membru din: Dum Noi 16, 2014 8:42 pm
Localitate: Bucuresti/Popesti Leordeni

Re: Aproape de ora bilantului

Mesajde Stefan George » Lun Ian 26, 2015 7:40 am

Am pus conectorul in cos,desi nu il voi folosi pentru bratul de juvelnic. Nu de alta dar nu are decat 5 cm. Il voi folosi pentru a detasa capul de minciog acolo unde locul nu permite manevrarea cozii (mal inalt) sa zicem ca pe rubesiana.

Avatar utilizator
sorinhc
Mesaje: 1802
Membru din: Vin Ian 16, 2015 8:33 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Aproape de ora bilantului

Mesajde sorinhc » Lun Ian 26, 2015 10:02 am

Salutare,

Ca Brand-uri de completare as merge pe Korum (favorit ca pret/calitate in opinia mea), Map (bagajeria e superba si mulinetele cu declipsare automata) si altele dar cu o buna selectie si aici nu ma refer la cele scumpe, ma refer la cele care chiar merita banii investiti.

La cele doua de mai jos am gasit dimensiunile pe net. La mine o sa fie urmatorea achizitie dupa schimbarea unei lansete ;) sau o sa merg pe tot ansamblul de aici ca tot era vorba de propuneri de Brand-uri.

La: http://www.feedershop.ro/esp-leadcase-small/ dimensiunile sunt de 200mm x 120mm x 50mm

La: http://www.feedershop.ro/esp-leadcase-large/ dimensiunile sunt de 250mm x 150mm x 80mm

Merci,

;)
"Nu te certa niciodată cu oamenii proşti. Te vor trage în jos la nivelul lor şi te vor bate prin experienţă." - Mark Twain

M-au dat banii afara din casa asa ca am plecat la pescuit !!!! :) :) :) Ce bine era :(

Florin
Mesaje: 42
Membru din: Mie Apr 09, 2014 11:08 am
Localitate: Bucuresti

Re: Aproape de ora bilantului

Mesajde Florin » Mie Apr 15, 2015 1:50 pm

Salut! Felicitari pentru decizia de a face o varianta pentru mobil a magazinului!
Este varianta finala? Pot sa aduc si eu cateva elemente in discutie :twisted: ? Sunt minore :D !


Înapoi la “Magazinul FeederShop.ro”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori