Pescuit la Dunare cu feeder toamna.

Dezbaterea subiectelor abordate in emisiunile Video. Sugestii si Propuneri pentru emisiuni viitoare.

Moderator: sorinhc

Avatar utilizator
sorinhc
Mesaje: 1802
Membru din: Vin Ian 16, 2015 8:33 pm
Localitate: Bucuresti

Pescuit la Dunare cu feeder toamna.

Mesajde sorinhc » Mie Oct 24, 2018 12:45 pm

Hai ca pun eu clipul si aici pe forum! Am inceput dimineta bineeeee!

https://www.youtube.com/watch?v=DO6MASvBumY&t=2414s

Nu mai am cuvinte Cataline! Felicitari pt partida si pt capturile avute. Felicitari! si ca ai trecut pe 2 lansete :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: .

Poate ne mai spui cate ceva in plus, eventual sa pui si link-urile catre magazin cu accesoriile din care ai facut montura.

;)
"Nu te certa niciodată cu oamenii proşti. Te vor trage în jos la nivelul lor şi te vor bate prin experienţă." - Mark Twain

M-au dat banii afara din casa asa ca am plecat la pescuit !!!! :) :) :) Ce bine era :(

Avatar utilizator
Tiby Baschet
Mesaje: 586
Membru din: Dum Oct 19, 2014 10:35 am
Localitate: Giurgiu
Contact:

Re: Pescuit la Dunare cu feeder toamna.

Mesajde Tiby Baschet » Mie Oct 24, 2018 6:19 pm

O partida dementiala!!!.
Nu am prins asa multe platici mari in 5 ani adunati. Darmite 20 de rupturi :lol:

Solzescu
Mesaje: 189
Membru din: Mar Feb 21, 2017 9:02 pm

Re: Pescuit la Dunare cu feeder toamna.

Mesajde Solzescu » Mie Oct 24, 2018 7:56 pm

Rupturile alea sunt de X Files...

Avatar utilizator
catalin232
Mesaje: 2062
Membru din: Joi Mar 27, 2014 2:05 pm
Localitate: Bucuresti - Berceni

Re: Pescuit la Dunare cu feeder toamna.

Mesajde catalin232 » Mar Oct 30, 2018 10:55 pm

Am suferit ceva la partida asta , e adevarat, dar m-a indarjit tare mult :D :twisted: :twisted: :twisted:

Avatar utilizator
sorinhc
Mesaje: 1802
Membru din: Vin Ian 16, 2015 8:33 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Pescuit la Dunare cu feeder toamna.

Mesajde sorinhc » Mie Oct 31, 2018 9:29 am

Mai vrem detalii, pareri, ce ai fi schimbat ....
"Nu te certa niciodată cu oamenii proşti. Te vor trage în jos la nivelul lor şi te vor bate prin experienţă." - Mark Twain

M-au dat banii afara din casa asa ca am plecat la pescuit !!!! :) :) :) Ce bine era :(

Avatar utilizator
sorinhc
Mesaje: 1802
Membru din: Vin Ian 16, 2015 8:33 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Pescuit la Dunare cu feeder toamna.

Mesajde sorinhc » Mie Oct 31, 2018 9:45 am

Bun asa !!! Undita se indoaie frumos !!

Imagine


Sent from my iPhone using Tapatalk
"Nu te certa niciodată cu oamenii proşti. Te vor trage în jos la nivelul lor şi te vor bate prin experienţă." - Mark Twain

M-au dat banii afara din casa asa ca am plecat la pescuit !!!! :) :) :) Ce bine era :(

Avatar utilizator
catalin232
Mesaje: 2062
Membru din: Joi Mar 27, 2014 2:05 pm
Localitate: Bucuresti - Berceni

Re: Pescuit la Dunare cu feeder toamna.

Mesajde catalin232 » Mie Oct 31, 2018 12:10 pm

Si mana pe la frana :D , o fi fost ceva frumos ? :D

Avatar utilizator
Tiby Baschet
Mesaje: 586
Membru din: Dum Oct 19, 2014 10:35 am
Localitate: Giurgiu
Contact:

Re: Pescuit la Dunare cu feeder toamna.

Mesajde Tiby Baschet » Mie Oct 31, 2018 6:48 pm

Iar ai dat Cataline de el???? :lol: :lol: :lol:

Ce bine mi-ar fi stat cu modularul acolo :mrgreen: . Am intrebat pe toata lumea, nimeni nu stie si nici eu nu imi pot sa seama pe ce zona pescuiesti.

Respect si asteptam filmarea.

Solzescu
Mesaje: 189
Membru din: Mar Feb 21, 2017 9:02 pm

Re: Pescuit la Dunare cu feeder toamna.

Mesajde Solzescu » Mie Oct 31, 2018 7:06 pm

Hai, ma Tiby, pe bune? Il intrebi "unde?" dar asa, mai pe ocolite? :) :) :) :) :) :) :) :)
Aia cu "Respect" la final e ironica, sau...?

Avatar utilizator
Tiby Baschet
Mesaje: 586
Membru din: Dum Oct 19, 2014 10:35 am
Localitate: Giurgiu
Contact:

Re: Pescuit la Dunare cu feeder toamna.

Mesajde Tiby Baschet » Joi Noi 01, 2018 12:28 am

Hai, ma Tiby, pe bune? Il intrebi "unde?" dar asa, mai pe ocolite? :) :) :) :) :) :) :) :)
Aia cu "Respect" la final e ironica, sau...?
Salut, din pacate nu vorbeam cu Dumneata. Pe unde vezi ca postez te iei de mine si e foarte urat ce faci. Probabil unde nu te cunosc personal, nici nu tin la glumele tale.
In sfarsit, ca sa iti raspund la comentariu am vorbit deja cu el si ii dau dreptate. Nici eu nu as spune, asa a facut si cu emisiunile de pe arges si a fost dezastru. Toata lumea s-a dus acolo si rezultatul a fost un morman de gunoaie, luat tot pestele acasa si locul mereu ocupat. Este aceeasi treaba si la Dunare.

Prin "nimeni nu stie si nici eu nu imi pot sa seama pe ce zona pescuiesti" am vrut sa aflu, din curiozitate, si am intrebat prin jur. Eu am locurile mele pe care le frecventez. Nu am nevoie sa bat 40-60 de km de pentru un pescuit. Dunarea este la 5 minute de casa.
iar respectul de la final reprezinta felicitarile mele pentru efortul depus in realizarea filmelor legate de stilul nostru. Nu e chestie tocmai usoara, sa te plimbi cu camera dupa tine, sa explici totul pas cu pas aproape totul si sa ai si rezultate.

Sanatate si fir intins Domnu' Solzescu. Sa ne vedem cu bine pe malul apei.


Înapoi la “Emisiuni DDF”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori