Lanseta feeder pescuit platica in regim de concurs

Sfaturi, recomandari, sugestii despre lansete, mulinete accesorii si monturi.

Moderator: sorinhc

Avatar utilizator
catalin232
Mesaje: 2062
Membru din: Joi Mar 27, 2014 2:05 pm
Localitate: Bucuresti - Berceni

Re: Lanseta feeder pescuit platica in regim de concurs

Mesajde catalin232 » Mie Apr 08, 2015 9:52 am

Hai sa incheiem subiectul asta .... Ii uram succes cu noua lanseta , cand o sa apara o sa vedem si noi despre ce este vorba si abia atunci vom putea sa aruncam pareri. Pana atunci sper sa nu mai fim Troll-ati .

Avatar utilizator
sorinhc
Mesaje: 1802
Membru din: Vin Ian 16, 2015 8:33 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Lanseta feeder pescuit platica in regim de concurs

Mesajde sorinhc » Mie Apr 08, 2015 10:53 am

Hai sa incheiem subiectul asta .... Ii uram succes cu noua lanseta , cand o sa apara o sa vedem si noi despre ce este vorba si abia atunci vom putea sa aruncam pareri. Pana atunci sper sa nu mai fim Troll-ati .
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
"Nu te certa niciodată cu oamenii proşti. Te vor trage în jos la nivelul lor şi te vor bate prin experienţă." - Mark Twain

M-au dat banii afara din casa asa ca am plecat la pescuit !!!! :) :) :) Ce bine era :(

Florin
Mesaje: 42
Membru din: Mie Apr 09, 2014 11:08 am
Localitate: Bucuresti

Re: Lanseta feeder pescuit platica in regim de concurs

Mesajde Florin » Mie Apr 08, 2015 11:31 am

Ma bucur sa vad ca toti suntem de acord ca trebuie sa asteptam punerea produsului pe piata si apoi sunt sigur ca vor aparea si parerile. Cat despre Alexander ar fi fair sa-si explice gestul. Sper sa nu fie doar un flame. Sa-ti faci cont doar pentru a baga zazanie ar trebui pedepsit pe orice forum. Nu cred ca merge atitudinea "aici este permis orice" pentru sanatatea oricarui forum.

ticairlandezu
Mesaje: 378
Membru din: Vin Feb 06, 2015 4:41 pm

Re: Lanseta feeder pescuit platica in regim de concurs

Mesajde ticairlandezu » Mie Apr 08, 2015 11:50 am

Parerea mea, este ca postarea lui alexander mi-a fost adresata mie(probabil ceva polite de platit in urma unor "suferinte" cauzate pe celalalt forium)....asa ca voi nu aveati de ce sa va "burzuluiti" ;) ...iar pe mine ma" lasa rece" :lol: :lol: :lol: :mrgreen:

p.s. pozele puse cu batul mi-au sput tot ce voiam sa stiu ;) :lol: :lol: :mrgreen:

RaresB
Mesaje: 42
Membru din: Dum Ian 04, 2015 10:56 am
Localitate: Cluj Napoca

Re: Lanseta feeder pescuit platica in regim de concurs

Mesajde RaresB » Mie Apr 08, 2015 5:19 pm

p.s. pozele puse cu batul mi-au sput tot ce voiam sa stiu ;) :lol: :lol: :mrgreen:
Pai detaliaza si pentru nestiutori. Lasand gluma la o parte, eu chiar as dori sa stiu concluziile unei persoane avizate, ce au fost trase in urma unor poze. Personal, consider ca mai am ani buni de pescuit pentru a ma putea apropia macar de asemenea performante ('citirea' unei lansete in urma vizualizarii unor poze).

Avatar utilizator
catalin232
Mesaje: 2062
Membru din: Joi Mar 27, 2014 2:05 pm
Localitate: Bucuresti - Berceni

Re: Lanseta feeder pescuit platica in regim de concurs

Mesajde catalin232 » Mie Apr 08, 2015 6:44 pm

Cred eu ca s-a mers putin cam departe... inteleg glumele si intepaturile , dar nu inteleg de ce trebuie sa se persiste in ele. Cand avem ceva fizic in brate vom relua discutia. Pana atunci, nu cred ca s-au epuizat "enigmele" pescuitului la feeder . Hai ca putem si mai bine de atat.

CISMAS
Mesaje: 630
Membru din: Dum Dec 21, 2014 7:54 am

Re: Lanseta feeder pescuit platica in regim de concurs

Mesajde CISMAS » Mie Apr 08, 2015 8:13 pm

ai dreptate Catalin, comentam ca.... fara sa stim ce...

ticairlandezu
Mesaje: 378
Membru din: Vin Feb 06, 2015 4:41 pm

Re: Lanseta feeder pescuit platica in regim de concurs

Mesajde ticairlandezu » Mie Apr 08, 2015 11:06 pm

p.s. pozele puse cu batul mi-au sput tot ce voiam sa stiu ;) :lol: :lol: :mrgreen:
Pai detaliaza si pentru nestiutori. Lasand gluma la o parte, eu chiar as dori sa stiu concluziile unei persoane avizate, ce au fost trase in urma unor poze. Personal, consider ca mai am ani buni de pescuit pentru a ma putea apropia macar de asemenea performante ('citirea' unei lansete in urma vizualizarii unor poze).
Bine am sa-ti raspund. Uitate la poza 2 si sper ca vei intelege de ce eu personal nu-mi voi cumpara niciodata acest bat....dar mi-as dori sa pescuesc cu el putin, cu titlu de imprumut. ;)

p.s daca tot nu te-ai lamurit si mai doresti detalii prefer sa discutam momentan pe privat. ;)

RaresB
Mesaje: 42
Membru din: Dum Ian 04, 2015 10:56 am
Localitate: Cluj Napoca

Re: Lanseta feeder pescuit platica in regim de concurs

Mesajde RaresB » Vin Apr 10, 2015 5:56 pm

Am trimis si mesaj pe privat. :p

ticairlandezu
Mesaje: 378
Membru din: Vin Feb 06, 2015 4:41 pm

Re: Lanseta feeder pescuit platica in regim de concurs

Mesajde ticairlandezu » Vin Apr 10, 2015 6:04 pm

Raspunsul e lung de scris....poate saptamana viitoare pe computerul de la servici :oops: .Nu te superi!!! ;)


Înapoi la “Echipament si accesorii”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori