Benzar Method Feeder

Sfaturi, recomandari, sugestii despre lansete, mulinete accesorii si monturi.

Moderator: sorinhc

Avatar utilizator
sorinhc
Mesaje: 1802
Membru din: Vin Ian 16, 2015 8:33 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Benzar Method Feeder

Mesajde sorinhc » Mar Iun 02, 2020 10:26 am

Eu cand am cumparat-o pe a mea am desperecheat fix trei lansete pana am gasit tronsoane fara defecte.
Asta nu e bine :o :shock: :( .
"Nu te certa niciodată cu oamenii proşti. Te vor trage în jos la nivelul lor şi te vor bate prin experienţă." - Mark Twain

M-au dat banii afara din casa asa ca am plecat la pescuit !!!! :) :) :) Ce bine era :(

Neamtul
Mesaje: 38
Membru din: Mar Noi 17, 2015 7:35 am

Re: Benzar Method Feeder

Mesajde Neamtul » Sâm Iun 06, 2020 9:32 pm

Am luat si eu un Method Feeder de 3,90m. Nu am observat nicio problema de fabricatie la bat. L-am cumparat online si este impecabil. Este o lanseta buna la cat costa. Cu varfurile mai fine, merge folosita la method pe balta si la cos pe rau. Cu varful heavy(de 3 oz parca) folosesc lanseta la nadit! Este excelenta pentru asta. Te poti lasa pe ea fara frica! :mrgreen:

ioan314
Mesaje: 28
Membru din: Mar Iun 18, 2019 7:03 am

Re: Benzar Method Feeder

Mesajde ioan314 » Lun Iul 20, 2020 11:25 am

Dap, n-am putut rezista , am cautat in alt magazin si pana la urma am luat una bucata Benzar Method 3.60. fara defecte.
(La fix o saptamana, au aparut noile modele No Limit si restul :o )

Arunca bine ( atat momitor incarcat de 45 + nada cat si method de 60 + nada).
Deocamda nu am avut nevoie mai mult de 70m, dar pleaca "tun", fir de 0.20, si o mulineta "bomba", urmeaza si mulineta dedicata.


Înapoi la “Echipament si accesorii”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 4 vizitatori