Noile jucarii

Sfaturi, recomandari, sugestii despre lansete, mulinete accesorii si monturi.

Moderator: sorinhc

AlbertM
Mesaje: 11
Membru din: Lun Ian 01, 2018 5:52 pm

Noile jucarii

Mesajde AlbertM » Mie Mar 28, 2018 9:48 am

M-am documentat putin inainte sa plasez o comanda la nordfishing77, nu stiam cum impacheteaza coletele, am o experienta cam urata cu firmele astea de transport. Pana la urma dupa cateva mail-uri si discutii m-am hotarat sa plasez comanda, mai ales ca la noi in tara stocurile pentru sculele Shimano sunt pe 0 mai mereu.
Dupa fix 3 zile au ajuns la mine, imi tremura mana pe cutter cand taiam ambalajul, parca deja vedeam cateva inele sparte :roll:, dar totul a fost impecabil!

Mai jos pozele cu noile mele jucarii:

-Shimano Super Ultegra AX 366cm -90g PR = SPECIAL PRECISION
-Shimano Super Ultegra AX 335cm -60g PR = SPECIAL PRECISION
-Shimano baitrunner X-Aero 4000 FA
Acum sunt in discutii cu cei de la magazin pentru batul Shimano Forcemaster AX Commercial Feeder Rod 9/11ft, care este o nebunie!
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.

biroena
Mesaje: 91
Membru din: Mie Oct 19, 2016 10:34 pm

Re: Noile jucarii

Mesajde biroena » Mie Mar 28, 2018 9:59 am

Cred ca forcemaster nu este 9-11...


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk

AlbertM
Mesaje: 11
Membru din: Lun Ian 01, 2018 5:52 pm

Re: Noile jucarii

Mesajde AlbertM » Mie Mar 28, 2018 10:02 am

Scuze trebuia sa scriu Shimano Speedmaster AX Commercial 9/11ft

AlbertM
Mesaje: 11
Membru din: Lun Ian 01, 2018 5:52 pm

Re: Noile jucarii

Mesajde AlbertM » Mie Mar 28, 2018 10:26 am

Tocmai am primit mail de la magazin:
Hey i've spoken to our sales manager right now. Unfortunately the Speedmaster is not available for regular purchase in austria. I am sorry!

Dezamagitor, are cineva alta idee? :?:

IBN
Mesaje: 75
Membru din: Vin Ian 26, 2018 5:56 pm

Re: Noile jucarii

Mesajde IBN » Mie Mar 28, 2018 10:33 am

Sa le stapanesti sanatos si sa ai fir intins cu ele.
Eu am o caruta de comenzi la Nordfishing77. Bete, mulinete, huse si alte acareturi. Niciodata nu am avut probleme cu transportul (sper sa nici nu am). Sunt niste baieti de nota 10.

AlbertM
Mesaje: 11
Membru din: Lun Ian 01, 2018 5:52 pm

Re: Noile jucarii

Mesajde AlbertM » Mie Mar 28, 2018 12:25 pm

Sa le stapanesti sanatos si sa ai fir intins cu ele.
Eu am o caruta de comenzi la Nordfishing77. Bete, mulinete, huse si alte acareturi. Niciodata nu am avut probleme cu transportul (sper sa nici nu am). Sunt niste baieti de nota 10.
Asa este, eu am vb mult cu ei, si chiar sunt de nota 10!
Au si cele mai mici preturi la Shimano, pacat ca nu au mai multe firme consacrate pe feeder!!

Avatar utilizator
RazvanFeeder
Mesaje: 898
Membru din: Vin Noi 07, 2014 1:34 am
Localitate: Bucuresti

Re: Noile jucarii

Mesajde RazvanFeeder » Joi Mar 29, 2018 12:10 am

Tocmai am primit mail de la magazin:
Hey i've spoken to our sales manager right now. Unfortunately the Speedmaster is not available for regular purchase in austria. I am sorry!

Dezamagitor, are cineva alta idee? :?:
Ai un pont pe mp ;) -
APS Feeder Club

IBN
Mesaje: 75
Membru din: Vin Ian 26, 2018 5:56 pm

Re: Noile jucarii

Mesajde IBN » Joi Mar 29, 2018 11:01 pm

Au si cele mai mici preturi la Shimano, pacat ca nu au mai multe firme consacrate pe feeder!!
Mi-a spus un prieten care a fost in magazinul fizic ca sunt destul de mici, nu e cine stie ce magazin. Probabil de aici si nr destul de redus de branduri. Oricum, fata de anii trecuti au crescut destul de mult. In urma cu 7-8 ani (cam asa) cand mi-am facut primele cumparaturi de la ei, 90% din marfa era Anaconda, foarte putin Shimano, majoritatea pt crap. Feeder mult mai putin ca acum, Sanger (divizia de feeder/stationar a lui Anaconda) si cam atat. Ca sa nu mai zic de site....care arata vai si amar de el. Dar si atunci, ca si acum, baietii foarte promti si amabili.


Înapoi la “Echipament si accesorii”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori