Canalul cu apa calda ! O partida gandita la rece.

Aici laudam sau deplangem rezultatul de la finele unei partide.

Moderator: sorinhc

Avatar utilizator
krpone
Mesaje: 132
Membru din: Dum Noi 09, 2014 6:14 pm

Re: Canalul cu apa calda ! O partida gandita la rece.

Mesajde krpone » Joi Dec 11, 2014 10:52 pm

Si eu merg tot pentru o captura asemanatoare pe la 120 kg :lol: ... Dar exact cum spui tu Catalin, e cam urat cu mocirla asta. Altfel intra o licoare fiarta cand e zapada din belsug ;) Tare as fi mers la Apa calda dar cred ca cel mai probabil in Ianuarie o sa ajung si eu... Parca ma mananca sa incerc cateva ore dupa babusca pe Dobroiesti, doar sa imi domolesc nebunia :roll: Ce zici Cata? Ar misca ceva? Imi aduc aminte de experienta voastra...
Carp Sorin

Avatar utilizator
catalin232
Mesaje: 2062
Membru din: Joi Mar 27, 2014 2:05 pm
Localitate: Bucuresti - Berceni

Re: Canalul cu apa calda ! O partida gandita la rece.

Mesajde catalin232 » Sâm Dec 13, 2014 7:11 am

Besliu este maestru acolo , are destul de multe iesiri pe zona. Din cate stiu , mereu a prins Babusca acolo, cat timp nu e inghetat tot merge pestele. A fost si acum vreo 2 luni , poti citi si aici despre asta : http://dependentdefeeder.ro/teste-nada- ... ian-besliu ;)

Avatar utilizator
Besliu aka Copilu
Mesaje: 352
Membru din: Joi Noi 06, 2014 8:56 pm

Re: Canalul cu apa calda ! O partida gandita la rece.

Mesajde Besliu aka Copilu » Sâm Dec 13, 2014 4:42 pm

eu ma duc maine pe dobroiesti sa vad cum mai merg treburile pe acolo !! revin cu rezultatele :)
Cu respect , Marian !

Avatar utilizator
krpone
Mesaje: 132
Membru din: Dum Noi 09, 2014 6:14 pm

Re: Canalul cu apa calda ! O partida gandita la rece.

Mesajde krpone » Dum Dec 14, 2014 2:18 am

eu ma duc maine pe dobroiesti sa vad cum mai merg treburile pe acolo !! revin cu rezultatele :)
Vreau sa vin si eu !!!! In ce zona te gasesc?
Carp Sorin

Avatar utilizator
krpone
Mesaje: 132
Membru din: Dum Noi 09, 2014 6:14 pm

Re: Canalul cu apa calda ! O partida gandita la rece.

Mesajde krpone » Dum Dec 14, 2014 2:31 am

Besliu este maestru acolo , are destul de multe iesiri pe zona. Din cate stiu , mereu a prins Babusca acolo, cat timp nu e inghetat tot merge pestele. A fost si acum vreo 2 luni , poti citi si aici despre asta : http://dependentdefeeder.ro/teste-nada- ... ian-besliu ;)
Cata ms pt articol dar il visez deja Imagine ma delectez cu tot ce apare cand apare Imagine .... Pasiunea este pasiune, nu ai ce sa ii faci!
Carp Sorin

Avatar utilizator
Besliu aka Copilu
Mesaje: 352
Membru din: Joi Noi 06, 2014 8:56 pm

Re: Canalul cu apa calda ! O partida gandita la rece.

Mesajde Besliu aka Copilu » Dum Dec 14, 2014 9:02 pm

nu motive medicale nu am putut iesi din casa , nici in momentul de fata nu ma simt bine ... :( poate weekendul viitor
Cu respect , Marian !

Avatar utilizator
krpone
Mesaje: 132
Membru din: Dum Noi 09, 2014 6:14 pm

Re: Canalul cu apa calda ! O partida gandita la rece.

Mesajde krpone » Dum Dec 14, 2014 9:13 pm

Insanatosire grabnica! Eu am iesit azi cateva ore in aproierea zonei unde locuiesc pe partea dintre podul Fundeni si podul Ostrov dar fara rezultate... Nu am avut nici macar o trasatura... Am folosit ca nada ice mix negru si X21, iar pe carlig viermi rosii si albi pt ca nu am gasit nicaieri larve, nici macar de silicon :D Am incercat si undeva la 30-40 metri dar si aproape de mal undeva spre stuf. Eram curios cum abordezi tu partida, dar poate ne vedem Duminica urmatoare daca ai timp si vremea nu va fi prea urata.
Carp Sorin

Avatar utilizator
Besliu aka Copilu
Mesaje: 352
Membru din: Joi Noi 06, 2014 8:56 pm

Re: Canalul cu apa calda ! O partida gandita la rece.

Mesajde Besliu aka Copilu » Dum Dec 14, 2014 9:15 pm

da vb si ne vedem , te duc undeva unde sa si prinzi peste :) numai bine !
Cu respect , Marian !


Înapoi la “Partida mea de pescuit”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 7 vizitatori