Balta Fundulea 2 (Fundulea Visan)

Info despre balti , tarife, locuri de pescuit, rezultate. Harti si alte informatii relevante.

Moderator: sorinhc

Ionescu Marian
Mesaje: 112
Membru din: Dum Noi 16, 2014 11:21 am

Re: Balta Fundulea 2 (Fundulea Visan)

Mesajde Ionescu Marian » Joi Ian 29, 2015 7:05 pm

gata ...acum serios ...chiar as vrea sa fac o iesire sambata ....chiar si pe f2...! ;)

CAI99
Mesaje: 246
Membru din: Dum Noi 09, 2014 10:42 am
Localitate: Bucuresti-Berceni

Re: Balta Fundulea 2 (Fundulea Visan)

Mesajde CAI99 » Joi Ian 29, 2015 7:47 pm

SAL !!! Dupa cum spuneam odata sunt 2 categorii de oameni 1- muscatori de ceafa si 2- muscatori de perna :lol: :lol: :lol: :lol: vaselina o alegeti voi :shock: RESPECT !!!!

Avatar utilizator
Razvan Pop
Mesaje: 147
Membru din: Lun Noi 10, 2014 7:12 pm

Re: Balta Fundulea 2 (Fundulea Visan)

Mesajde Razvan Pop » Joi Ian 29, 2015 8:02 pm

Se pare ca "o punem" de un concurs mai mic. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar utilizator
catalin232
Mesaje: 2062
Membru din: Joi Mar 27, 2014 2:05 pm
Localitate: Bucuresti - Berceni

Re: Balta Fundulea 2 (Fundulea Visan)

Mesajde catalin232 » Joi Ian 29, 2015 8:07 pm

Ia nu mai incercati voi sa ma combinati .... Deja s-a dus la jumatate vaselia , eu am de organizat un concurs mai oameni buni si atunci trebuie sa mearga treaba ca unsa . Asa ca , eu nu aduc nimic , mai cumparati si voi ! :shock:

Avatar utilizator
sorinhc
Mesaje: 1802
Membru din: Vin Ian 16, 2015 8:33 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Balta Fundulea 2 (Fundulea Visan)

Mesajde sorinhc » Joi Ian 29, 2015 8:29 pm

Sa revenim la subiect. Fundulea 2
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
"Nu te certa niciodată cu oamenii proşti. Te vor trage în jos la nivelul lor şi te vor bate prin experienţă." - Mark Twain

M-au dat banii afara din casa asa ca am plecat la pescuit !!!! :) :) :) Ce bine era :(

adrianlesan
Mesaje: 12
Membru din: Mar Ian 27, 2015 6:30 pm

Re: Balta Fundulea 2 (Fundulea Visan)

Mesajde adrianlesan » Joi Ian 29, 2015 10:31 pm

eu ma bag :)

Stefan George
Mesaje: 178
Membru din: Dum Noi 16, 2014 8:42 pm
Localitate: Bucuresti/Popesti Leordeni

Re: Balta Fundulea 2 (Fundulea Visan)

Mesajde Stefan George » Vin Ian 30, 2015 8:31 am

Scuze de intarziere,am fost foarte obosit si nu am mai scris. Nu am prins niciun peste,nici eu nici altcineva de pe balta. Luni ma duc iarasi,as vrea sa stau pe undeva mai aproape de calugar daca se va putea mi-a spus sotia ca se anunta ploi tot weekend-ul). Daca nu prind nici acolo,am sa ma mut miercuri pe zona unde se va tine concursul si tot asa pana peind peste pe balta asta.De data asta am renuntat la fishmeal si am folosit ice mix cu special feeder si lanseuri mai aproape de "granita" dintre gheata si apa. Pe balta mai erau 2 masini,baietii au pescuit mai aproape de calugar dar pevla 12 s-au mutat spre Darvari. Nu au prins nici acolo.Sper sa prindeti voi daca va duceti. Fir intins.

Avatar utilizator
sorinhc
Mesaje: 1802
Membru din: Vin Ian 16, 2015 8:33 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Balta Fundulea 2 (Fundulea Visan)

Mesajde sorinhc » Vin Ian 30, 2015 9:26 am

Am verificat starea vremii pe mai multe site-uri si sunt sanse de ploaie 80% pt Sambata. Celalat weekend ninsoare deci pica din start. Daca Sambata dimineata vremea ma face sa dau gaz la masina sigur am sa merg deoarece distanta nu e foarte mare si nu e nici o problema.

Sunt la mana naturii :lol: !
"Nu te certa niciodată cu oamenii proşti. Te vor trage în jos la nivelul lor şi te vor bate prin experienţă." - Mark Twain

M-au dat banii afara din casa asa ca am plecat la pescuit !!!! :) :) :) Ce bine era :(

Avatar utilizator
catalin232
Mesaje: 2062
Membru din: Joi Mar 27, 2014 2:05 pm
Localitate: Bucuresti - Berceni

Re: Balta Fundulea 2 (Fundulea Visan)

Mesajde catalin232 » Vin Ian 30, 2015 10:16 am

Rade inima in mine cand vad ca ceea ce am eu nu este o boala....si daca este, vad ca traiesc si altii cu ea :) Harcoristi domne ce sa mai ...sau masochisti ? :)

Daca se iese si nu se prinde , cred ca ma apuc de "parasutism" :twisted: :twisted: :twisted:

Avatar utilizator
Razvan Pop
Mesaje: 147
Membru din: Lun Noi 10, 2014 7:12 pm

Re: Balta Fundulea 2 (Fundulea Visan)

Mesajde Razvan Pop » Vin Ian 30, 2015 10:47 am

Sorine, as merge si eu...fie ca ploua sau nu.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Înapoi la “Unde am pescuit”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 17 vizitatori