Beresti-Sascut BC

Info despre balti , tarife, locuri de pescuit, rezultate. Harti si alte informatii relevante.

Moderator: sorinhc

Avatar utilizator
sorinhc
Mesaje: 1802
Membru din: Vin Ian 16, 2015 8:33 pm
Localitate: Bucuresti

Beresti-Sascut BC

Mesajde sorinhc » Lun Mai 23, 2016 9:48 am

Salutare !

Acum multi ani (sincer chiar nu mai stiu cati :oops: ) am pescuit pe acest baraj. Pe atunci nu stiam de feeder, am dat "la bambina", montura pater noster si carlig mare cu rama buchet. Am prins exemplare frumoase de platica!

Chiar sunt curios sa aflu cum mai merge treaba pe acolo? Banuesc ca a fost curentat si nenorocit de braconaj si nu se mai prind exemplare mari de platica, crap sau somn.

;)
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
"Nu te certa niciodată cu oamenii proşti. Te vor trage în jos la nivelul lor şi te vor bate prin experienţă." - Mark Twain

M-au dat banii afara din casa asa ca am plecat la pescuit !!!! :) :) :) Ce bine era :(

Avatar utilizator
sorinhc
Mesaje: 1802
Membru din: Vin Ian 16, 2015 8:33 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Beresti-Sascut BC

Mesajde sorinhc » Mie Dec 21, 2016 1:40 pm

Vad ca nimeni nu sa inghesuit la topicul asta :lol: :lol: :lol: . Hai ca stiu ca stati ascunsi pe acolo pe undeva :lol: . Curaj, curaj ....

;)
"Nu te certa niciodată cu oamenii proşti. Te vor trage în jos la nivelul lor şi te vor bate prin experienţă." - Mark Twain

M-au dat banii afara din casa asa ca am plecat la pescuit !!!! :) :) :) Ce bine era :(


Înapoi la “Unde am pescuit”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori