dunare km 506 giurgiu

Info despre balti , tarife, locuri de pescuit, rezultate. Harti si alte informatii relevante.

Moderator: sorinhc

Avatar utilizator
oros
Mesaje: 121
Membru din: Vin Ian 16, 2015 1:06 pm
Localitate: giurgiu

dunare km 506 giurgiu

Mesajde oros » Lun Iul 18, 2016 3:30 pm

plecat de sambata dupamasa intr-o zona unde se intra greu si pe jos ....eu m-am bagat cu tractorasul meu ......unde vineri seara tatal meu a prins 2 moace una la 3 kg si una de 1 kg ...pregatit pt somn am stat toata noaptea atent pe 2 feedere ...cu diferite combinatii ...coropisnita , lipitoare . rama neagra . rama rosie .......si doar liliecii m-au deranjat firul fiind prea subtire pt a fi detectat cu ecolocatia .....contrar tuturor zicalelor cum ca "pestele mananca dimineata la prima ora " abia pe la ora 11 am reusit sa strang cv peste in primul prag cu o apa de apx 2.5 m .. am folosit nada ce urmeaza a fi "lansata" de Dependentii aferenti si cv porumb furat de pe drum ( sa nu spuneti nimanui....) si asta am putut face
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.

Avatar utilizator
oros
Mesaje: 121
Membru din: Vin Ian 16, 2015 1:06 pm
Localitate: giurgiu

Re: dunare km 506 giurgiu

Mesajde oros » Lun Iul 18, 2016 3:30 pm

si asa
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.

Avatar utilizator
catalin232
Mesaje: 2062
Membru din: Joi Mar 27, 2014 2:05 pm
Localitate: Bucuresti - Berceni

Re: dunare km 506 giurgiu

Mesajde catalin232 » Mar Iul 19, 2016 8:16 am

Si au uitat sa iti elogiezi salvatorul , daca nu era taicatu cu tine mureai ca sobolanu in namol blocat :D

Avatar utilizator
oros
Mesaje: 121
Membru din: Vin Ian 16, 2015 1:06 pm
Localitate: giurgiu

Re: dunare km 506 giurgiu

Mesajde oros » Mie Iul 20, 2016 7:39 am

si ieri am vaz o chestie cu indiana jones ....care era in nisip miscator......deloc amuzant....


Înapoi la “Unde am pescuit”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 12 vizitatori