parcul tineretului

Info despre balti , tarife, locuri de pescuit, rezultate. Harti si alte informatii relevante.

Moderator: sorinhc

CISMAS
Mesaje: 630
Membru din: Dum Dec 21, 2014 7:54 am

parcul tineretului

Mesajde CISMAS » Sâm Iun 08, 2019 1:43 pm

in urma vizionarii filmului FederX pe Tineretului, am fost azi acolo in... cercetare, ca chibit, nu ca pescar
nu pot sa trag nici o concluzie, pe la ora 8, cam 8-10 pescari (bambinari), in 15-20 minute cat m-am invartit pe acolo, am vazut doar 2(DOI) teposi prinsi de acelasi pescar, la aceeasi lanseta, ...bambina...cosulet...viermusi…
nu stiu ce sa zic, am plecat total...busbei…
dupa Racovita o sa ma duc acolo cu doua lansete, una cu peleta, una cu porumb si o sa revin...

Avatar utilizator
sorinhc
Mesaje: 1802
Membru din: Vin Ian 16, 2015 8:33 pm
Localitate: Bucuresti

Re: parcul tineretului

Mesajde sorinhc » Joi Iun 13, 2019 2:08 pm

o sa ma duc acolo cu doua lansete, una cu peleta, una cu porumb si o sa revin...
Vai ca nu ai revenit :lol: .
"Nu te certa niciodată cu oamenii proşti. Te vor trage în jos la nivelul lor şi te vor bate prin experienţă." - Mark Twain

M-au dat banii afara din casa asa ca am plecat la pescuit !!!! :) :) :) Ce bine era :(

CISMAS
Mesaje: 630
Membru din: Dum Dec 21, 2014 7:54 am

Re: parcul tineretului

Mesajde CISMAS » Joi Iun 13, 2019 2:59 pm

Sorine, de ce nu citezi tot ?
acolo scrie
"dupa Racovita o sa ma duc..."

Avatar utilizator
sorinhc
Mesaje: 1802
Membru din: Vin Ian 16, 2015 8:33 pm
Localitate: Bucuresti

Re: parcul tineretului

Mesajde sorinhc » Joi Feb 20, 2020 2:56 pm

Baieti nimic? Nu a fost nimieni tentat sa incerce anul asta?
"Nu te certa niciodată cu oamenii proşti. Te vor trage în jos la nivelul lor şi te vor bate prin experienţă." - Mark Twain

M-au dat banii afara din casa asa ca am plecat la pescuit !!!! :) :) :) Ce bine era :(

ShokTu
Mesaje: 68
Membru din: Joi Aug 20, 2015 6:38 am
Localitate: Berceni - Ilfov

Re: parcul tineretului

Mesajde ShokTu » Dum Mar 22, 2020 10:27 am

Daca vrei sa prinzi ceva acolo ai 2 variante, de fapt una, pescuiesti pe locul nr 1, dai 80-90 de metri spre insula scoti unul dupa altul,
Pe orice alt loc lanseuri la 100 plus de metri sa ai ceva sanse care sunt spre 0 tot pestele sta adunat la insula, dupa locul de pescuit nr 1, ai pe o distanta de 100 si ceva de metri platou cu aceeasi adancime e nevoie sa dai peste el sa ai ceva sanse, platou cu destul mal as zice eu.

Avatar utilizator
sorinhc
Mesaje: 1802
Membru din: Vin Ian 16, 2015 8:33 pm
Localitate: Bucuresti

Re: parcul tineretului

Mesajde sorinhc » Mar Mar 24, 2020 10:22 am

Merci de info @ShokTu
"Nu te certa niciodată cu oamenii proşti. Te vor trage în jos la nivelul lor şi te vor bate prin experienţă." - Mark Twain

M-au dat banii afara din casa asa ca am plecat la pescuit !!!! :) :) :) Ce bine era :(


Înapoi la “Unde am pescuit”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori