concurs 1986

Moderatori: sorinhc, ticairlandezu

kemahaw
Mesaje: 82
Membru din: Mie Mai 20, 2015 6:54 am

concurs 1986

Mesajde kemahaw » Mar Oct 11, 2016 12:03 pm


Avatar utilizator
sorinhc
Mesaje: 1802
Membru din: Vin Ian 16, 2015 8:33 pm
Localitate: Bucuresti

Re: concurs 1986

Mesajde sorinhc » Mar Oct 11, 2016 3:19 pm

:lol: :lol: :lol: Fara modulare si ...........
"Nu te certa niciodată cu oamenii proşti. Te vor trage în jos la nivelul lor şi te vor bate prin experienţă." - Mark Twain

M-au dat banii afara din casa asa ca am plecat la pescuit !!!! :) :) :) Ce bine era :(

ticairlandezu
Mesaje: 378
Membru din: Vin Feb 06, 2015 4:41 pm

Re: concurs 1986

Mesajde ticairlandezu » Mar Oct 11, 2016 11:41 pm

Eu iti multumesc pentru film mai ales pentru Re-intalnirea cu Boby Smitters...nu l-am cunoscut niciodata asa de tanar!!!...insa l-am cunoscut in ultimii doi ani din viata!!! Dumnezeu sa-l odihneasca, astazi pescuieste, rapus de cancer, pe taramuri mai bune!!!
Am fost colegi de club acum deja multi ani!!! dar parca a fost ieri!!! ...cand a venit sa-mi stranga mana si sa m-a felicite pentru prima mea participare in cadrul clubului si tot odata, prima mea victorie din irlanda...i-am ciuruit!!! :lol: Un om deosebit,jovial si plin de carisma...care a impulsionat mai ales generatiile urmatoare de pescari irlandezi, reusind astfel ca in ultima decada sa obtina prin doi elevi de-ai sai,doua titluri de vicecampioni mondiali la stationar...2008 si 2010, Willy Wheeler si Cathal Huges.

Avatar utilizator
sorinhc
Mesaje: 1802
Membru din: Vin Ian 16, 2015 8:33 pm
Localitate: Bucuresti

Re: concurs 1986

Mesajde sorinhc » Mie Oct 12, 2016 8:11 am

Un om deosebit,jovial si plin de carisma...care a impulsionat mai ales generatiile urmatoare de pescari irlandezi, reusind astfel ca in ultima decada sa obtina prin doi elevi de-ai sai,doua titluri de vicecampioni mondiali la stationar...2008 si 2010, Willy Wheeler si Cathal Huges.
Ne trebuie si noua (voua ca eu nu sunt cu astea) unul de genul ............
"Nu te certa niciodată cu oamenii proşti. Te vor trage în jos la nivelul lor şi te vor bate prin experienţă." - Mark Twain

M-au dat banii afara din casa asa ca am plecat la pescuit !!!! :) :) :) Ce bine era :(


Înapoi la “Concursuri de pescuit internationale”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori